Employee Salary Software

Employee Salary Software

 
contact For any technical support Service :
Please go to Our SUPPORT page
   
   
   
  Business Software
  Grow your Business performance
Home --› Sitemap --› latvian

Business Software

Business Software palīdz jums automatizēt savu ikdienas saimniecisko darbību . Mēs piedāvājam darbinieku plānotājs , Finanšu grāmatvedība , pirkuma pasūtījuma pārvaldību, darbinieku plānotājs , darbinieku ceļojumu un apmācību pārvaldības programmatūru, lai saglabātu uzņēmumu finanšu , pārdošanas , pirkuma , darbinieki un citi darījumu dokumenti . Mūsu biznesa programmatūra pārvalda savu sarežģīts un laikietilpīgs biznesa uzdevumu efektīvā veidā . Tagad jūs varat viegli palielināt savu produktivitāti , kā arī pārdošanas apjomu, izmantojot mūsu lietpratējs biznesa programmatūru .

Darbinieku algas Software

Darbinieku algas Software

$49

Darbinieku atalgojumu Programmatūra nodrošina labāko un efektīvu risinājumu , lai uzņēmumu vadītājiem , lai saglabātu savu darbinieku plānošanas uzdevumu ( tostarp personāla in / out informāciju , maiņu ierakstus , apmeklējums, ekskursija - mācību detaļas , lapas uc ), kopā ar pilnu algu informāciju vienā vietā .

 
Finanšu grāmatvedība programmatūra ( Enterprise Edition )

Finanšu grāmatvedība programmatūra ( Enterprise Edition )

$69

Finanšu grāmatvedība programmatūra ( svītrkodu atbalsts ), irlabākais veids, kā automatizēt sarežģīto un laikietilpīgo pārvaldību grāmatvedības datus savā uzņēmumā , neprasot papīra pildspalvu ierakstus . Nr uzskaites zināšanas ir nepieciešams , lai izveidotu programmatūru , tikai lejupielādēt pieteikumu un pārvaldīt finanšu uzskaiti par rokai !

 
Finanšu grāmatvedība Software ( Standard Edition )

Finanšu grāmatvedība Software ( Standard Edition )

$45

Grāmatvedības programmatūra ir izstrādāta, lai apstrādātu finanšu darījumus jebkuram uzņēmumam ātrāk , vieglāk un elastīgākā veidā . Programmatūra ir vislabāk piemērota maziem un liela mēroga uzņēmumiem, lai ietaupītu laiku un samazināt kļūdas finanšu uzskaiti , kas ļaus vispārējo uzņēmuma izaugsmi uzturēt .

 
Employee Tour un Mācību vadības programmatūra

Employee Tour un Mācību vadības programmatūra

$29

Employee Tour un Mācību vadības programmatūra pārvaldīt komercsabiedrības darbinieka ceļojumu un apmācības plānošanas vajadzībām vienkāršotā veidā . Programmatūra samazina manuālu datu ievades procesu un nostiprina visu informāciju vienā vietā. Utility radīt noderīgus ceļojumu pārskatus kopā ar mācību ziņojumus un sniedz precīzu informāciju , kad vien nepieciešams. Paroli aizsargātas funkcijas uztur datu konfidencialitāti ar produktivitātes pieaugumu .

 
Pasūtījuma Management Software

Pasūtījuma Management Software

$45

Pārvaldīt pārdošanu un pirkuma uzskaiti jebkuram uzņēmumam labi organizētā veidā, kļūst vieglāk , nekā jebkad agrāk , izmantojot Pirkuma pasūtījuma pārvaldības programmatūru . Viegli izmantot rīku, palīdz izveidot un pārvaldīt pārdošanu un pirkuma uzskaiti datorizētā veidā, lai jūs varētu koncentrēties uz produktīvu darbu, nevis tērēt laiku , lai saglabātu datus manuāli .

 
Multi Kompānija Pasūtījuma Software

Multi Kompānija Pasūtījuma Software

$99

Multi Kompānija Pasūtījuma Software viegli uztur pirkšanas un pārdošanas uzskaiti vairākiem uzņēmumiem . Pirkuma pasūtījuma pārvaldības programma viegli rada kompānijas akciju pārskata, rēķina pārskatu , noguldījumu ziņojumus , PO formu , PO izlasi , iepirkumu veidnes un citas pārdošanas / pirkuma ierakstus automatizētu veidā .

 
Barcode Label Software

Barcode Label Software

 
Barcode Label Software

Mēs sniedzam svītrkoda etiķeti programmatūru dažādām tirdzniecības nozarēm . Svītrkoda etiķetes programmatūru viegli dizainu printable svītrkodu attēlus dažādās formas un izmēriem , kā jūsu vajadzību . Svītrkodu maker programma sniedz dažādus projektēšanas objekti , tostarp zīmulis, līnijas , teksts , elipse , taisnstūra un citi projektēšanas objektus , lai izveidotu ieguvēji svītrkodu uzlīmēm . Svītrkoda etiķetes maker programma ir izstrādāta ar iebūvētu krāsu iestatījumus , lai radītu krāsains svītrkodu uzlīmes un tagiem . Programmatūra ļauj jums , lai radītu lielāko skaitu svītrkodu uzlīmēm , izmantojot izlases , secīgu un konstanta vērtība sērija ģenerēšanas funkciju.

Izvēlēties Svītrkods Label Software , saskaņā ar konkrētām nozarēm :

Svītrkods Label Software - Professional Svītrkods Label Software - Professional
just $69
Svītrkods Label Software - Standard Svītrkods Label Software - Standard
just $59
Svītrkods Label Software - Mac Svītrkods Label Software - Mac
just $69
Healthcare Industry Svītrkods Label Software Healthcare Industry Svītrkods Label Software
just $49
Bankas Svītrkods Label Software Bankas Svītrkods Label Software
just $49
Packaging Industry Barcode Label Software Packaging Industry Barcode Label Software
just $49
Manufacturing Industry Barcode Label Software Manufacturing Industry Barcode Label Software
just $49
Bibliotēka Svītrkods Label Software Bibliotēka Svītrkods Label Software
just $49
Retail Business Barcode Label Software Retail Business Barcode Label Software
just $49
 
karte projektēšana programmatūra

karte projektēšana programmatūra

 
Barcode Label Software

Mēs piedāvājam dažāda veida karte projektēšanas programmatūru, lai radītu cenu uzlīmes, aktīvu tagus , uzlīmes , skrejlapas, apsveikuma kartiņas , ID kartes , vizītkartes, kāzu kartes un citu veidu kartes. Mūsu Card projektēšana programma ir izstrādāta ar plaša dažādām veidnēm , lai izstrādātu kartes, kā arī etiķetes . Kartes dizains programmatūra nodrošina dažādas projektēšanas rīkus un iekšēja drukas iestatījumus, lai izstrādātu un drukāt pievilcīgu uzlīmes , kartītes, ID nozīmītes, tagus un uzlīmes . Karšu dizainers programmatūra ir krāsu , fona un fonta iestatījumus, lai krāsains uzlīmes un kartes . Mēs arī sniegt Logo dizains programmatūru, lai izveidotu ieguvēji logo par jūsu biznesu .

Izvēlēties karti projektēšanas programmatūru saskaņā ar jūsu prasībām


karte un etiķete projektēšana programmatūra karte un etiķete projektēšana programmatūra
just $49
dzimšanas apliecība projektēšanas programmatūra dzimšanas apliecība projektēšanas programmatūra
just $45
kāzu kartes dizains programmatūra kāzu kartes dizains programmatūra
just $49
ID kartes dizains programmatūra ID kartes dizains programmatūra
just $49
vizītkarte maker programmatūra vizītkarte maker programmatūra
just $49
apsveikuma kartiņu maker programmatūru apsveikuma kartiņu maker programmatūru
just $45
LOGO dizainers programmatūra LOGO dizainers programmatūra
just $45